تبلیغات
جامانده از..... - روسری ییا پشت سری

جامانده از.....

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر

مساله بی حجابی روز به روز گسترش می یابد و متاسفانه اگر نگوییم همه مسئولان، اكثر مسئولان هم با  ان به حالت كج  دار و مریزی و رفع تكلیف برخورد می كنند.

بی حجابی قبلا سال به سال گسترش می یافت ا ما حالا روز به روز توسعه یافته و هر روز كه به خیابان می آیی زنانی را می بینی كه یك روسری كه بهتر بگوییم پشت سری را ماهرانه با سنجاق وصل كرده اند كه مقداری از پشت سر، گوش ها، گردن و موهای حلوی سر كاملا معلوم است دستها كه طبق فتوای علم باید تا مچ پوشیده باشد تا آرنج بالا زده و برآمدگی سینه ها نیز كاملا هویدا است، قبلا مانتو می پوشیدند حالا یك پیراهن و یك شلوار چسبان آن هم روز به روز با مدلهای آنچنانی، حتی مانكن های مغازه ها نیز مدلهای بی حجابی را رواح می دهند و هیچ نهاد یا اداره ای با انها برخورد نمی كند

هر روز دختران به سن تكلیف رسیده ای را می بینی كه همراه بستگانشان با كمال وقاحت بدون روسری (یا همان پشت سری) در معابر عمومی و حتی در برابر ماموران انتظامی جولان می دهند. اگر بخواهیم امر به معروف و نهی منكر كنیم باید از اول  خیابان تا آخر خیابان دست از كار شسته و مشغول امر به معروف و نهی از منكر باشیم تازه اگر مانند آن طلبه ناهی از منكر تهرانی مور تهاجم قرار نگیریم.

درست است كه امر به معروف و نهی از منكر یكی از واحبات است اما در خصوص این قضیه كه پدیده فراگیر شده است بیشتر وظیفه دولت و قوه قضاییه است. ممكن است بپرسید چطور؟ یادتان است در سالهای گذشته مدارس كنترل نسبتا خوبی بر دانش آموزان داشتند و امور تربیتی درخصوص تبین احكامو شئوات اسلامی اقدامات خوبی داشت. اما تا كنون اگر بر حسب اتفاق از برابر مداری دخترانه رد شوی، وضعیت حجاب برخی دانش اموزان را كه می بینی بسیار مشمئز كننده است

دولت می تواند برای نهی از منكر هم كه شده درادارات به مراجعه كننده های بی حجاب خدمت رسانی نكند (البته معمولا آنهایی كه بی حجاب ترند زود تر كارشون راه می افتد تا به چادریها) چیز سختیه؟

همین نیروی انتظامی هر وقت مورد منكراتی رو كه می گیرند بعد از تعهد دوباره ولشون می كنند و دوباره همون آش و همون كاسه

صدا و سیما هم كاستی هایی در این خصوص دارد: تا به حال كدوم برنامه ای رو دیدی كه برای حجاب تبلیغ و اطلاع رسانی كند؟ خیلی كم اونم شاید تو برنامه های ماه رمضان كه در اكثر فیلمها بازیگران با حجاب نقش كلفت ، گدا، فالگیر و با نقش پایین را بازی می كنند.

بیایید قبل از آنكه خشم خدا فرود آید و تر خشك را با هم بسوزاند به طور حدی در این خصوص اقدام كنید فرض كنید یك بیماری جسمی مثل آنفولانزای خوكی شایع شده آیا این طور بی خیال می شوید؟

اگر در هر شهری در طول هفته چند نفر بی حجاب را مجازات كرده و به مردم هم اطلاع دهند این گونه بی حجابی همه جا را فرا نمی گیرد

بیایید حكم خدا را در خصوص حجاب جدی بگیریم

نویسنده مقاله آقای عبدالله منتقد از كرمانشاه

 

پی نوشت:

در کلاس حفظ تقوا و شرف

دختران درند و چادر چون صدف

بهترین سرمایه زن چادر است

زانکه زن را زینت زن ، چادر است

حفظ چادر ، حفظ دین و مذهب است

شیوه زهرا و درس زینب است

حفظ چادر نص قرآن مجید

قفل جنت را بود تنها کلید

حفظ چادر سد فحشا می شود

روسفیدی نزد زهرا می شود

 نوشته شده در پنجشنبه 14 مهر 1390 توسط جامانده از قافله
مقام معظم رهبری

نویسندگان
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin